Aż cztery prace naszych pracowników zostały nagrodzone wyróżnieniami na międzynarodowej konferencji MIXDES 2017 Mixed Design of Integrated Circuits and Systems. Konferencja ta jest jednym z najważniejszych środkowo-europejskich forów dotyczących najnowszych osiągnięć w dziedzinie projektowania, modelowania, testowania i produkcji w obszarach mikro- i nano-elektroniki.

Sukcesy Kół Naukowych

Miło nam poinformować, że nasz student – Pan Maciej Stanuch z Koła Naukowego Biometr,  zajął I miejsce za swoją prezentację podczas 54 Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu
Hutniczego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Spotkanie informacyjne dla doktorantów i kandydatów na studia doktoranckie

Koło Naukowe BIOMETR na Targach projektów Akademickich 2017

Studenci z Koła Naukowego BIOMETR działającego w naszej katedrze,  zwyciężyli w kategorii “Koła Naukowe” podczas targów Projektów Akademickich, które odbyły się 24 maja 2017.
Zaprezentowani projekt pt. “Skaner naczyń krwionośnych do nowoczesnych zastosowań autoryzacji biometrycznej”.  

Gratulujemy!

Kolejny sukces naszych studentów w EUROPEAN BEST ENGINEERING COMPETITION Poland 2017

Zespół Pana inż. Maciej Stanucha, studenta kierunku Inżynieria Biomedyczna osiągnął kolejny sukces.
Tym razem drużyna zajęła II miejsce w  Finale Ogólnopolskim  konkursu European BEST Engineering Competition, który odbył się w dniach 17-19 maja 2017 r w Gdańsku.

Serdecznie gratulujemy!

 

I miejsce w konkursie European BEST Engineering Competition

Miło nam poinformować, że Pan inż. Maciej Stanuch, student kierunku Inżynieria Biomedyczna uzyskał wraz ze swoją drużyną I miejsce w  finale lokalnym konkursu European BEST Engineering Competition.
European BEST Engineering Competition to międzynarodowe wydarzenie odbywające się w 6 miastach w Polsce i ponad 30 krajach w całej Europie. To konkurs skierowany do studentów uczelni technicznych, w którym liczy się wiedza inżynierska, kreatywność i innowacyjne myślenie. Więcej informacji na stronie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagroda w Konkursie “Młodzi Innowacyjni 2017”

Miło nam poinformować, że Pan inż. Maciej Stanuch, student kierunku Inżynieria Biomedyczna otrzymał I Nagrodę w IX Ogólnolskim Konkursie Prac Dyplomowych “Młodzi innowacyjni 2017” za pracę inżynierską pt. “Konstrukcja toru pomiarowego dla potrzeb budowy optycznego skanera żył wraz z wstępnym przetwarzaniem otrzymanych obrazów”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(Polski) Harmonogram obron prac inżynierskich 2017

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Inżynieria Elektryczna w Pojazdach Samochodowych

Sorry, this entry is only available in Polski.

(Polski) Systemy dynamicznego ważenia pojazdów WIM

Sorry, this entry is only available in Polski.